Ferie w Muzeum Porcelany

Ferie w wałbrzyskim Muzeum Porcelany powoli dobiegają końca. Na najmłodszych odwiedzających czekało wiele atrakcji, m.in. warsztaty, oprowadzanie i wiele ciekawostek związanych z porcelaną. 

Młodzież dowiedziała się jak wytwarza się porcelanę, ale usłyszała też o historii i tym jak wyglądała jej produkcja w Wałbrzychu. 
 
- Ferie w muzeum przeminęły bardzo intensywnie. Odwiedziła nas bardzo duża liczba młodych odbiorców. Jeżeli chodzi o zajęcia, były to zajęcia stricte związane z tematyką naszego muzeum. Niekoniecznie było to zdobienie porcelany, ale również pracowaliśmy w masie porcelanowej, oprócz tego wprowadziliśmy szereg nowych zajęć m.in. filcowych pingwinów. Jest to nowość, która cieszyła się ogromnym powodzeniem. - mówi Ilona Dębicka z Muzeum Porcelany. 
 
Koniec ferii nie oznacza, że najmłodsi nie mogą zawitać do muzeum ponownie. Muzeum ma całoroczną ofertę skierowaną właśnie do nich. 
 
- Przez cały rok w Muzeum Porcelany funkcjonuje stała oferta edukacyjna, na której przedstawiony jest szereg zajęć w atrakcyjnych cenach. Są to zajęcia bardzo różnorodne, więc myślimy, że będziemy mieć odbiorców również po feriach.  - mówi Ilona Dębicka z Muzeum Porcelany. 
 
 
pm
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno