I liga koszykarzy: od czwartku bilety na mecz ze Śląskiem Wrocław

W związku z ogromnym zainteresowaniem spotkaniem Górnika Trans.eu z FutureNet Śląskiem Wrocław już jutro rozpocznie się sprzedaż wejściówek na derby Dolnego Śląska.

Co prawda do rewanżowej potyczki z FutureNet Śląskiem Wrocław pozostał niemal tydzień, gdyż spotkanie zaplanowano na środę 13 lutego, to warto w najbliższym czasie zaopatrzyć się w bilety. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się jutro o godzinie 10 na portalu bilety24.pl oraz w sklepie Sporting przy ulicy Długiej 2e na Piaskowej Górze. Jak poinformowali działacze naszego klubu, dodatkowa pula biletów będzie dostępna w kasach przy hali Aqua-Zdroju otwartych w dniu meczu od godziny 18.30. 
 
Ceny biletów wynoszą: 20 złotych (normalny) oraz 10 złotych (ulgowy), przy zakupie online - 16 złotych (normalny) oraz 8 złotych (ulgowy).
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno