Miała dwa promile, wiozła czwórkę dzieci

Jechała samochodem z czwórką dzieci i … dwoma promilami alkoholu.


 

Uwagę policjantów zwrócił samochód, który poruszał się zygzakiem.Funkcjonariusze zatrzymai auto do kontroli, 32-latnia kobieta, która prowadziła samochód miała ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. 
 
Samochodem oprócz pijanej kobiety jechała też... czwórka dzieci w wieku od roku i 10 miesięcy do 13 lat. Najmłodsze z dzieci nie miały fotelików, nikt z podróżujących nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa. 

32-letnia mieszkanka powiatu średzkiego została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy, dzieci przekazali pod opiekę rodziny. 
 
Policjanci przedstawili kobiecie dwa zarzuty:  jazdę po alkoholu i narażenie przewożonych osób na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, będąc zobowiązaną do sprawowania nad nimi opieki.
 
Kobieta objęta została dozorem policyjnym, grozi jej do 5 lat więzienia. 
 
opr. kama
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno