Kolejny, pijany kierowca - ponad 2,5 promila
Miał dożywotnio zabrane prawo jazdy jednak wsiadł za kółko i pojechał, gdy zatrzymali go policjanci okazało się, że ma ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 44-latkowi grozi teraz do 5 lat więzienia. 
 
Kolejny pijany kierowca z wynikiem ponad 2 promili. Policjanci patrolujący wałbrzyskie Nowe Miasto zauważyli wyjeżdżającego samochodem z ul. Paderewskiego mężczyznę, podejrzewali, że jest pijany. Alkomat pokazał u 44-letniego wrocławianina 2,69 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Mężczyzna decyzją Sądu Rejonowego we Wrocławiu miał dożywotni zakaz kierowania pojazdami. 44-latek kolejny raz stanie przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia i wysoka grzywna. 
 
Mimo codziennych apeli wałbrzyskich policjantów, "wciąż znajdują się nieodpowiedzialni kierujący, którzy nie stosują się do przepisów ruchu drogowego w tym zakresie. Funkcjonariusze zapowiadają więc kolejne działania na terenie naszego miasta i gmin ościennych w celu eliminowania przestępców drogowych. Przypominamy jedną z najważniejszych zasad. Piłeś! Nie wsiadaj „za kółko”!
 
opr. kama
foto: ilustracyjne

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno