Multimedialna wystawa w Starej Kopalni

DEUS EX MACHINA to wystawa instalacji multimedialnej, którą można oglądać w Starej Kopalni. Na potrzeby wystawy specjalnie zaciemniono Centrum Ceramiki Unikatowej. 

Prace w swoim kształcie nawiązują do modularnych, animalistycznych maszyn o transformujących się układach. Ukryte życie rzeźb ujawnia się widzowi w zaskakujący i nieoczekiwany sposób  za sprawą różnorodnych animacji symulujących ich ruch.
 
- Zapraszamy na pierwszą w tym roku wystawę w Centrum Ceramiki Unikatowej w Starej Kopalni. Wystawa ceramiki wzbogacona o multimedia profesora Adama Abla z Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jest to w zasadzie pierwsza tego typu wystawa w Starej Kopalni. 5 obiektów ceramicznych wzbogaconych o multimedia. Na każdą z ceramicznych rzeźb jest rzucona projekcja, która ma za zadanie ożywić nasze ceramiczne obiekty. - mówi Piotr Micek z Centrum Ceramiki Unikatowej w Starej Kopalni. 
 
 
Wystawę można oglądać do 30 kwietnia – codziennie od 10:00 do 18:00. Między 16 a 17 marca galerii będzie czynna dłużej, z uwagi na jej charakter i to, że najlepiej ogląda się ją po zmroku. 
 
pm
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno