Menu

Spotkanie kontrolne: MKS II Szczawno-Zdrój - Czarni Wałbrzych 4:1

Swój pierwszy sparing tego roku rozegrały rezerwy MKS-u Szczawno-Zdrój. "Starsi" panowie z uzdrowiska pokonali Czarnych Wałbrzych 4:1.

Spotkanie kontrolne: MKS II Szczawno-Zdrój - Czarni Wałbrzych 4:1
Spotkanie kontrolne:
MKS II Szczawno-Zdrój - Czarni Wałbrzych 4:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Piotr Jankowski, 1:1 Mateusz Kasprzyk, 2:1 Rafał Siczek, 3:1 Karol Kulik, 4:1 Jacek Stawiński
Czarni: Mosior, Gołek, Zawadzki, Kula, Szarek, Cupiał, Slipets, P. Rudnicki, zawodnik testowany, Kasprzyk, Beszterecha oraz B. Rudnicki, Darmochwał, Baszak, Kotów. Trener: Leszek Derewecki
 
Następny mecz
Niedziele - 17 lutego, godz. 16.30:
Czarni Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce
 
 
(spotkanie odbędzie się w Świebodzicach)
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

Komentarze

kibic (10 lutego 2019 22:22)
Brawo starsi Panowie YUHL5

Dodaj komentarz

Duża akcja poszukiwawcza — zaginął Robert Stec

Zniszczył gniazdo jaskółek - grożą mu 3 lata więzienia

Świebodzice: niewybuch w sali gimnastycznej

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij