Budimex wybuduje obwodnicę: nie było odwołań

Wszystko wskazuje na to, że Budimex będzie wykonawcą obwodnicy zachodniej Wałbrzycha. Oferta tej firmy została uznana za najkorzystniejszą w przetargu Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu.  Nie było odwołań od tej decyzji.

Oferta Budimexu opiewa na kwotę 249,64 mln zł netto i została uznana za najkorzystniejszą w przetargu Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu. ZDKiUM sprawuje nadzór nad realizacją tej inwestycji, na którą wałbrzyszanie czekają od lat.
 
Po wyborze najkorzystniejszej oferty, pozostałe firmy, które brały udział w przetargu miały czas na złożenie odwołań. W ustalonym terminie nie wpłynęło jednak żadne odwołanie. 
 
Dyrekcja ZDKiUM przekazała teraz dokumenty przetargowe do Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych. Ma on teraz maksymalnie 30 dni, by wypowiedzieć się w sprawie procedury wyboru firmy. Dopiero po jego decyzji, poznamy termin podpisania umowy.
 
wb
foto;walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno