Donatan, donGuraLesko, Reto i Sitek w Zamku Książ

Zamek Książ stał się plenerem nowego teledysku  Donatana, który zaprosił do współpracy raperów - Sitka, Gurala i Reto. W serwisie youtube pojawił się zwiastun klipu o nazwie Mansa Musa.

Producentem klipu jest Robert Lewandowski.  

Po planie teledysku oprowadzała znana ze współpracy z Donatanem, wokalistka Cleo. 

 

Ekipy filmowe pracujące po godzinach otwarcia zamku w jego zabytkowych komnatach to już widok zupełnie normalny dla książańskich pracowników i strażników. Tylko w tym roku do wałbrzyskiego zamku zawitali m.in.  znani reżyserzy Borys Lankosz i Lech Majewski.
 
W ich najnowszych filmach Książ stanowi jedne z ważniejszych plenerów.  W zamku i jego otoczeniu powstają także krótsze formy filmowe. 
 
-Książ to jedno z piękniejszych miejsc jakie widziałam w swoim życiu. Bardzo się cieszę, że możemy u was pracować – mówi Cleo (właściwie Joanna Klepko) . 
 
-Dziękujmy za świetne podejście i doskonałą współpracę pracowników spółki Zamek Książ z naszą ekipą. Wiecie co to dobry marketing – komplementował Donatan.
 
Donatan (właściwie Witold Czamara) to pochodzący z Krakowa muzyk, producent muzyczny i inżynier dźwięku. W 2014 roku w duecie z Cleo reprezentował Polskę na 59 Konkursie Piosenki Eurowizji. Największe przeboje popularnej muzycznej pary to: „My Słowianie” i  „Brać”. Szczegóły najnowszego ich projektu objęte są tajemnicą, ale już dziś możemy zdradzić, że pojawi się w nich wielki skarb oraz gościnniejednej z najpopularniejszych obecnie polskich raperów czyli Donguralesko. 
 
 

 

 

red

foto: youtube/ Zamek Książ

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno