Skorzystaj ze środków Unijnych - konsultacje w Mieroszowie
Zapraszamy do mieroszowskiego urzędu miasta, gdzie odbędą się bezpłatne konsultacje dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej, - to już 19 lutego.
 
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Wałbrzychu  (PIFE)  zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się w Urzędzie Miejskim w Mieroszowie dnia 19 lutego 2019 r. w godzinach 10:00 – 13:00 w Sali Posiedzeń (II piętro).

Podczas indywidualnych konsultacji każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich.
 
Pracownicy przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje ze środków unijnych. Poinformują także o instrumentach zwrotnych – niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych obecnie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także na rozwój działalności gospodarczej, w tym  duże pożyczki  inwestycyjne.
 
Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące założenie własnej firmy.

opr. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno