Wiceburmistrz Drapała zarzuca nam brak obiektywizmu – wyjaśniamy
Wiceburmistrz Boguszowa Gorc, Sebastian Drapała zarzuca redakcji walbrzych24.com kłamstwa, Panie burmistrzu... postaramy się jeszcze raz wytłumaczyć co zdarzyło się w Boguszowie. Pański szef, Jacek C. niezmiennie przebywa w areszcie.
Na oficjalnym facebooku Boguszowa-Gorc ukazała się informacja o tym że portal walbrzych24.com publikuje nieprawdziwe informacje. 
 
 
Redakcja walbrzych24.com informuje Urząd Miasta Boguszów Gorce, że informacje uzyskane o działaniach organów ścigania a dotyczące popełnienia przestępstwa przez burmistrza Jacka C. są prawdziwe. Według posiadanych informacji, burmistrz Jacek C. nadal przebywa w areszcie na koszt podatników i pobiera w związku z tym wynagrodzenie (połowa pensji). 
 
Areszt związany jest z przyjęciem przez Jacka C. łapówki od lokalnego biznesmena. Sprawa ma związek z realizacją umowy przedsiębiorcy z Urzędem Miasta w Boguszowie Gorcach a bardziej z burmistrzem Jackiem C., który tę umowę nadzorował i przyjął łapówkę. 
 
Być może wiceburmistrz jeszcze o tym nie słyszał, dlatego może przed napisaniem jakiegokolwiek pisma do prokuratury przeczyta przynajmniej ten artykuł. 
 
Panie Wiceburmistrzu, 
według prokuratury i sądu, który aresztował Jacka C. łapówka została przyjęta... mleko się wylało i uważanie, że nic się nie zdarzyło jest co najmniej niepoważne. Redakcję najbardziej dziwi fakt, że Urzad Miasta w Boguszowie Gorcach nie odniósł się do artykułu i sposobu w jaki została zwolniona Pani Sylwia Dąbrowska z Ośrodka Pomocy Społecznej (czytaj tutaj)
 
Niezależnie od powyższych informacji, redakcja walbrzych24.com informuje, że w weekend w okolicach Mieroszowa i Boguszowa Gorc odbył się Airsoftowy Bieg na Orientacje, który według naszych informacji nie ma jakiegokolwiek związku z działaniami organów ścigania dotyczących aresztowania burmistrza Jacka C.

opr. red
foto: walbrzych24.com


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno