15 pijanych kierowców zatrzymanych podczas ferii

15 pijanych kierowców zatrzymali wałbrzyscy policjanci podczas minionych ferii zimowych. Na drogach Wałbrzycha i powiatu wałbrzyskiego doszło łącznie do 79 kolizji oraz 3 wypadków, w których 4 osoby zostały ranne.

 

Podczas ferii policjanci kontrolowali prędkość, sprawdzali stan techniczny samochodów dokumenty kierowców oraz ich stan trzeźwości. Funkcjonariusze zwracali też uwagę na wykroczenia popełniane przez kierowców i pieszych.
 
W miniony piątek w Szczawnie-Zdroju doszło do wypadku drogowego na przejściu dla pieszych. 73-letni kierowca nie zauważył przechodzącego przez jezdnię 64-letniego warszawianina i potrącił mężczyznę.
 
Pokrzywdzony trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami ciała. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący był trzeźwy.

 

 
wb
foto:walbrzych24.com
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas. Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno