Niezły start Kokota i Wójcickiego w Grodzisku Mazowieckim

Udane występy w zawodach super serii młodzików zanotowali tenisiści KT Szczawno-Zdrój. Bruno Kokot dotarł do ćwierfinału singla, a Gabriel Wójcicki triumfował w deblu turnieju rozegranego w Grodzisku Mazowieckim. 

Do Grodziska Mazowieckiego, który gościł uczestników najwyższej (po mistrzostwach Polski) rangi zawodów, czyli super serii, udało się dwóch przedstawicieli KT Szczawno-Zdrój.

 

W singlu Bruno Kokot dotarł do ćwierćfinału zmagań eliminując po drodze wyżej notowanych Doriana Juszczaka ze Szczecina oraz Adriana Smatera z Warszawy, aby w 1/4 finału ulec pierwszemu rozstawionemu Jakubowi Jędrzejczakowi z Bielska-Białej. Choć kolejny z naszych, Gabryś Wójcicki, już w drugiej rundzie przegrał z Andy Allenem z Warszawy, to w deblu grając w parze z Juszczakiem stanął na najwyższym stopniu zawodów. 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno