Wałbrzyscy sportowcy ze stypendiami

55 wałbrzyskim sportowcom i 3 trenerom przyznano stypendia. Pieniądze mają być wsparciem dla rozwijających lokalny sport. 

Do sportowców przemawiał prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej. 

 

- Przyznawane stypendia są dowodem na to, że dostrzegamy co robiliście w poprzednich miesiącach. Dla nas jest ważne to, co będzie w tym roku. Chcemy w ten sposób dać szansę tym, którzy mają w sobie pasje, chęć pokonywania słabości, trudności, chęć realizowania własnej pasji. Po to, żeby te pasje realizowane były tu w Wałbrzychu i rozsławiały imię naszego miasta. - mówi prezydent Wałbrzycha, Roman Szełemej.
 
Jak mówią sami sportowcy – Pieniądze w sporcie to nie wszystko, ale na pewno się przydadzą.
 
- Szczerze mówiąc - pieniądze nie są wszystkim, bo najważniejsza jest pasja, motywacja do treningu i chęć robienia tego. W dzisiejszych czasach trzeba płacić za przygotowanie, za treningi, za suplementację, za dietę, za strój. Na pewno pieniądze będą dużym plusem w trakcie przygotowań. Jest to duży plus i fajne wyróżnienie. Motywacja do dalszego działania. - mówi Piotr Tobolski z Imperium Boxing.
 
 
pm
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno