Dzień Otwarty w "Polibudzie"

Dzień Otwarty dla kandydatów na studia na Wydziale Techniczno-Inżynieryjnym Politechniki Wrocławskiej odbędzie się 19 lutego 2019 roku w siedzibie Wydziału przy ulicy Armii Krajowej 78 w Wałbrzychu.

Podczas tegorocznych dni otwartych zaplanowane zostały atrakcje wewnątrz budynku jak i na świeżym powietrzu.  W laboratoriach będzie można zobaczyć dźwięk oraz poznać tajniki chemii.
 
Przedstawiciele firmy NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. przybliżą przyszłość  motoryzacji, goście z Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej opowiedzą o możliwościach jakie czekają na przyszłych inżynierów.
 
Studenci przygotowali atrakcje w postaci dwóch pojazdów, napędzanych energią elektryczną i ciekłym azotem. Każdy uczeń odwiedzający nas w tym dniu będzie miał możliwość przejechania się pojazdem hybrydowym niespodzianką, przy asyście Prodziekana Wydziału dr inż. Wojciecha Połowczuka.
 
Spotkanie będzie doskonałą okazją  do zapoznania się  z ofertą edukacyjną Uczelni. Start o godzinie 10:00.
 
opr.plr
foto: archiwum
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno