Dwóch chętnych na budowę tzw. Drogi Sudeckiej

Dziś zakończono przyjmowanie ofert na budowę tzw. Drogi Sudeckiej, czyli remont ul. 1 Maja i budowę obwodnicy Boguszowa-Gorc.  Zgłosiły się dwie firmy.

Inwestycja jest od dawna wyczekiwana przez mieszkańców Sobięcina. Zakłada budowę obwodnicy Boguszowa-Gorc oraz remont ulicy 1 Maja. 
 
Projekt obejmuje także remont ul. Kamienieckiej wraz z budową ronda na skrzyżowaniu z ul. Noworudzką. Planowano zakończyć te prace w listopadzie 2018 roku, ale z powodu nieprzewidzianych problemów geologicznych prace się przedłużyły i nowy termin ich zakończenia wyznaczono na maj tego roku.
 
Pierwszy przetarg w ramach II i III etapu budowy tzw. Drogi Sudeckiej unieważniono w sierpniu 2018 roku. Powodem było znaczne przekroczenie zakładanego budżetu - najtańsza ze złożonych wówczas ofert była droższa o około 50 milionów złotych od zakładanej kwoty. Jak będzie tym razem? Więcej informacji już wkrótce.
 

wb

foto:pixabay.com

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno