Widziałeś tę kobietę?

Wałbrzyska policja poszukuje zaginionej Edyty Słowickiej. Kobieta ostatni raz widziana była 14 lutego w dzielnicy Podgórze. Tego dnia wyszła do pracy, jednak do niej nie dotarła.

Zaginiona Edyta Słowicka pracuje w jednym ze sklepów przy al. Wyzwolenia w Wałbrzychu. 14 lutego wyszła z domu do pracy, jednak w niej się nie pojawiła. Do chwili obecnej nie wróciła także do miejsca zamieszkania. 
 
Opis ubioru:
W dniu zaginięcia kobieta ubrana była w jasnobeżową kurtkę z kapturem z futerkiem, niebieski szalik, dżinsowe spodnie oraz czarne kozaki, a ze sobą posiadała także czarną torebkę.
 
Wszystkich, którzy mogą pomóc w odnalezieniu kobiety policja prosi o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 lub w najbliższym komisariacie.  
 
wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno