Zalewska do Europarlamentu - PiS ogłosiło listy
Prawo i Sprawiedliwości ogłosiło "jedynki i dwójki" na listach do Europarlamentu, na listach znalazła się między innymi minister edukacji, Anna Zalewska. Kto jeszcze wystartuje do Europarlamentu z naszego regionu? 
 
 

 

Szydło, Waszczykowski, Brudziński - to tylko niektóre z nazwisk, które znalazły się na listach.  Minister edukacji, Anna Zalewska wystartuje z "jedynki" w okręgu dolnośląsko-opolskim. Również z tego okręgu z drugiego miejsca wystartuje Beata Kempa.
 

Nazwiska "jedynek i dwojek" na listach podała rzeczniczka PiS, Beata Mazurek, która również wybiera sie do Europarlamentu. Jak zaznaczyła, pierwsze i drugie miejsca na listach są już zatwierdzone, na kolejne nazwiska na listach będziemy musieli jednak poczekać. 

Do Europarlamentu wybierają sie między innymi: Beata Szydło, Joachim Brudziński i Witold Waszczykowski. Senator Adam Bielan wystartuje z list na Mazowszu, wiceminister kultury Jarosław Selin z Pomorza,  a rzecznik PiS, Beata Mazurek z okrębu lubelskiego. 
 
opr. adm
foto: TV Wałbrzych 


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno