Menu

Pierwsze urodziny 'U Mikołajka'

Minął rok od oddania do użytku obiektu  po szkole w Strudze, w którym swoją działalność przy przedszkolu rozpoczął Żłobek "U Mikołajka".

Pierwsze urodziny 'U Mikołajka'
- Miniony rok był dla nas wyzwaniem, szczególnie organizacyjnym, aby w odpowiedni sposób uruchomić placówkę, przeprowadzić rekrutację i zapewnić dzieciom wysoki poziom opieki. Jestem przekonana, że zadanie to udało nam się zrealizować bardzo dobrze. Świadczy o tym duże zadowolenie rodziców korzystających z naszych usług oraz długa lista kolejnych rodzin, które chciałyby pod naszą opieką pozostawić dziecko od nowego roku szkolnego. Do dziś wpłynęło do nas ok 100  kart zgłoszeniowych, a wolnych mamy 21 miejsc – w tym 16 projektowych na umożliwienie rodzicom powrotu na rynek pracy. Jest to projekt o wartości ok 900 tys zł . W tym miejscu mamy również kontynuację opiekuńczo-wychowawczą w formie przedszkola w Strudze planujac rozwój dziecka od 1 - 6 roku życia w rodzinnej miłej atmosferze - mowi dyrektor żłobka i przedszkola Ramona Bukowska.
 
 
"U Mikołajka" to pierwszy żłobek, jaki udało się utworzyć w gminie Stare Bogaczowice. Powstał dzięki współpracy prywatnego przedsiębiorcy, Urzędy Gminy i Dolnośląskiego Wojewódzkiego Urzędu Pracy.
 
 
 
opr.plr
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Stare Bogaczowice  |   Struga  |   żłobek  |   u mikołajka  |   przedszkole  |   roczek  |   urodziny ramona bukowska  |  

Wypadek na trasie Struga-Stare Bogaczowice. Kierowca w szpitalu

Gość Dnia - Mirosław Lech

Dziecko do żłobka. Żłobkowe od ZUS

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij