Rozrasta się górnicza rodzina

Rozkręca się akcja pomocy IV-ligowym piłkarzom - razemdlagornika.pl. Choć sprzedaż karnetów-cegiełek rozpoczęła się zaledwie w piątek, to na koncie biało-niebieskich jest już ponad 11 tysięcy złotych.

Akcja razemdlagornika.pl nabiera właściwego tempa. Według licznika zamieszczonego na powyższej stronie dotychczas sprzedano około 200 karnetów na kwotę ponad 11 tysięcy złotych. To z jednej strony całkiem nieźle biorąc pod uwagę krótki okres "akcji ratunkowej", a z drugiej wciąż za mało. Na normalne bowiem funkcjonowanie potrzeba znacznie więcej, a mianowicie około 200 tysięcy złotych. Warto jednak pamiętać, iż powyższy wynik nie nie jest do końca wiarygodny, gdyż oprócz sprzedaży internetowej klub prowadzi również tradycyjną dystrybucję biletów na rundę wiosenną Górnika. W akcję pomocy bardzo aktywnie włączyli się także kibice wałbrzyskiej drużyny, którzy swoimi kanałami rozprowadzają karnety. Według ostrożnych szacunków kwota pozyskanych w ten sposób środków może sięgać nawet 26 tysięcy złotych.

 

Jak wspomnieliśmy, w rozpropagowanie akcji Górnika włączyło się naprawdę wiele osób. To byli piłkarze Górnika czy wałbrzyscy sportowcy, o szlachetnym przedwsięwzięciu biało-niebieskich na twitterze poinformował również Roman Kołtoń, polski dziennikarz i komentator sportowy. I to nie koniec, gdyż według naszych informacji w najbliższym czasie do wspierających Górnika dołączą również piłkarze Arki Gdynia, o czym zapewne będziemy mieli okazję poinformować.

 

Poniżej zaś prezentujemy listę punktów stacjonarnych, gdzie każdy chętny może zakupić karnet-cegiełkę na rundę wiosenną Górnika przed własną publicznością w cenie 50 złotych - w sprzedaży od 8 marca:

- Auto Serwis Paweł Dulko, ul. Andersa 51A

- Bar "Majka", ul. Andersa 152

- Imperium Boxing, ul. Pługa 12A

- Sklep Zoologiczno-Akwarystyczny Frontosa, ul. Nowy Świat 1

- Fryzjer Męski, ul. Słowackiego 19

- Piwarnia Warka, ul. Broniewskiego 65D

- Królestwo Pieroga, Pawilon 20, ul. Kusocińskiego

- Bar "Barman", ul. Piłsudskiego 21

- Salonik Prasowy, ul. Wróblewskiego 1A, Świdnica

- Kamienna Góra, kontakt Kamil, tel. 724-970-317

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno