Tuzin medali Imperium Boxing w Mistrzostwach Dolnego Śląska

Rozegrane w Lubaniu Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie potwierdziły dominację przedstawicieli Imperium Boxing. Podopieczni trenerów Krzysztofa Sadłonia oraz Mariusza Burzyńskiego zdobyli 12 medali, co przełożyło się na 2. miejsce wałbrzyszan w klasyfikacji drużynowej.

Do Lubania udało się 14 przedstawicieli klubu z ulicy Pługa. Z tego grona tylko dwóm pięściarzom nie udało się stanąć na podium mistrzowskiej imprezy. Mowa o Patryku Kowalczyku, który minimalnie przegrał z aktualnym Mistrzem Dolnego Śląska. Faworytem swojej kategorii wiekowej był Jakub Szydełko, jednak tym razem nasz utalentowany pięściarz musiał obejść się ze smakiem, gdyż nie przebrnął przez eliminacje.

Na szczęście powodów do radości wałbrzyszanie mieli znacznie więcej. Reprezentanci Imperium Boxing zdobyli  bowiem 12 medali, w tym aż 7 z najcenniejszego kruszcu. Powyższa zdobycz przełożyła się na 2. miejsce naszej drużyny w klasyfikacji drużynowej, w ktorej minimalnie lepszy okazał się Dzierżoniów.

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Boksie
Wyniki Imperium Boxing Wałbrzych
Złote medale: Jakub Krzpiet, Mateusz Piotrowski, Dorian Bartoszek, Piotr Tobolski, Paweł Sajda, Kinga Mięgoć, Angelika Mięgoć
Srebre medale: Wanessa Mikołajka, Adrian Wojnar, Aleksander Sumera
Brązowe medale: Szymon Husakiewicz, Kacper Banasiak

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com