Siatkarze "Czwórki" w finale Mistrzostw Polski

W Hali Wałbrzyskich Mistrzów rozegrano finały Dolnośląskiej Licealiady w piłce siatkowej chłopców. Doskonale spisali się reprezentanci Zespołu Szkół Nr 4, któzy bez straty seta wygrali swoje spotkania i jako zwycięzcy uzyskali historyczny awans do Mistrzostw Polski szkół ponadgimnazjalnych, które na przełomie maja i czerwca odbędą się w Ostródzie.

Finał Dolnośląskiej Licealiaday w piłce siatkowej chłopców stał pod znakiem  doskonałej postawy gospodarzy, ekipy ZS Nr 4. Podopieczni trenera Radosława Ostrowskiego bez straty seta pokonali rywali z Oławy oraz Jawora wygrywając swoje mecze po 2:0, co dało ekipie z Piaskowej Góry końcowe zwycięstwo w zawodach, a przede wszystkim awans do Mistrzostw Polski szkół ponadgimnazjalnych w Ostródzie. Co więcej, najlepszym zawodnikiem turnieju został Aleksander Mordarski, oczywiście gracz ZS Nr 4.

Skład reprezentacji ZS Nr 4: Kamil Bitny-Szlachto, Dawid Hiszpański, Kacper Laskowski, Aleksander Mordarski, Jakub Mordarski, Sebastian Stalka, Dominik Prokopowicz, Adrian Wojtas, Mateusz Wychowaniec. Trener: Radosław Ostrowski

(ben)

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com