Cenne wyniki tenisistów z uzdrowiska

Aż pięć razy na podium w ostatnich dniach stawali tenisiści KT Szczawno-Zdrój. Nasi młodzi reprezentanci doskonale wypadli w rywalizacji skrzatów we Wrocławiu oraz młodzików przed własną, szczawieńską publicznością. 

W Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów we Wrocławiu triumfowal Jan Kluczyński - w finale zmagań Janek pokonał Jana Nowackiego z Warszawy. Równie dobrze Kluczyńskiemu poszło w turnieju debla, w którym występując w parze z Juliuszem Stańczykiem z Łodzi nie dał szans pozostałym parom.

 

W tym samym czasie, ale na kortach w Szczawnie-Zdroju, rozegrano Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska młodzików. Tutaj szczególnie mocno oklaskiwaliśmy Bruno Kokota, który zdobył złoty medal w singlu. W pojedynku o 1. miejsce Bruno pokonał swojego kolegę klubowego Antoniego Pankowskiego, z którym następnie sięgnął po końcowy sukces w turnieju deblowym.  

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno