Młodzież Atri Wałbrzych atakuje

Regularnie chwalimy tenisistów KT Szczawno-Zdrój, tymczasem reprezentanci WKT "Atri" Wałbrzych mają również sporo powodów do radości. Dość powiedzieć, iż Pola Rosiak z Julią Hoffmann wywalczyły brązowy medal w deblu Halowych Mistrzostw Dolnego Śląska Młodzików, a Kornelia Ejsmont (na zdjęciu po prawej) bez straty choćby seta wygrała turniej singla.

W miniony weekend na kortach KT Szczawno-Zdrój rozegrano Halowe Mistrzostwa Dolnego Śląska Młodzików, czyli zawodników do lat 14. Do uzdrowiska udała się dość liczna, bo 5-osobowa reprezentacja WKT "Atri" Wałbrzych w osobach Filipa Falkiewicza, Oskara Bogdańskiego, Poli Rosiak, Julii Hoffmann oraz Kornelii Ejsmont.
 
Dla chłopców z Parku Sobieskiego był to pierwszy start w tak dużej imprezie, dlatego w ich przypadku ważniejsze było zdobycie doświadczenia oraz motywacji do dalszej ciężkiej pracy aniżeli końcowy rezultat. Dziewczęta to już bardziej doświadczone tenisistki, co pozytywnie odbiło się na wynikach podopiecznych trenera Daniela Szurmy. 
 
W turnieju debla Julia z Polą stanęły na niższym stopniu podium ustępując miejsca między innymi Kornelii, która w parze z Martą Halbersztadt z KKT Wrocławia zdobyła srebrny medal. Jeszcze lepszą formę "Koko" zaprezentowała w singlu, w którym bez straty choćby seta sięgnęła po końcową wygraną. W drodze po 1. miejsce wałbrzyszanka pokonała Klaudię Owcarz z KT Szczawno-Zdrój, swoją partnerkę deblową - Halbersztadt, a przede wszystkim rozstawioną z numerem "1" - Martynę Piechowicz z KKT Wrocław.
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno