Menu

Już niebawem Mistrzostwa Europy IDO w Tańcach Par

Taneczne święto w wałbrzyskim Aqua Zdroju. Od 15 do 17 marca odbędą się Mistrzostwa Europy IDO w Tańcach Par oraz Krajowe Mistrzostwa IDO w stylach Jazz Dance / Lyrical & Production. Do Wałbrzycha przyjedzie około 1700 zawodników z całej Europy.

Już niebawem Mistrzostwa Europy IDO w Tańcach Par
Mistrzostwa Europy IDO w Tańcach Par odbędą się w Polsce po raz pierwszy. Jednak Wałbrzych już po raz drugi będzie gościł tancerzy IDO. W czerwcu 2017 roku w Aqua-Zdroju odbyły się Mistrzostwa Europy IDO hip hp, break dance, electric boogie. Prawie 2800 tancerzy z 22 europejskich krajów przez 5 dni rywalizowało o miano najlepszych. Tym razem również szykuje się wielkie taneczne show.
 
- Zobaczymy zarówno solistów, duety, grupy od 3 do 7 osób, jak i formacje od 8 do 24 osób. Duże zespoły będą liczyły około 50 osób - mówi główny organizator Mistrzostw Zbigniew Zasada – Kolorowe tańce, piękna muzyka do której chce się tańczyć, klaskać i bawić razem z parami.
 
Impreza odbędzie się w dniach 15-17 marca. Perełkami podsumowującymi piątkowe i sobotnie zmagania będą Gale Taneczne, podczas których zaprezentują się najlepsi tancerze w swoich kategoriach. Sprzedaż biletów startuje już niebawem.
 
- Sprzedaż biletów rozpoczynamy już w środę. Uzbrójmy się w cierpliwość, startujemy w środę z biletami na galę - mówi pełniący obowiązki prezesa Aqua Zdrój Rafał Wiernicki.
 
 
 
Tancerze będą rywalizować w następujących grupach dyscyplin:
 
1) Salsa, Bachata, Merengue, Salsa Rueda de Casino, Caribbean Dances
 
2) Discofox, Jitterbug, West Coast Swing
 
3) Caribbean Show, Latin Show, Couple Dance Formations
 
4) Synchro Dancing
 
 
5) Argentine Tango
 
 
 
Bilety – będą dostępne w sprzedaży od 13 marca w kasie biletowej Centrum Aqua Zdrój, w cenie:
 
40,00 zł normalny (za jeden dzień)
 
20,00 zł ulgowy (za jeden dzień)
 
40,00 zł  GALA obowiązują miejscówki
 
Miejsce przy stoliku podczas Gali: 100 zł (wyłącznie w przedsprzedaży – info: 697 161 007).
 
red
foto: WTV
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Emeryt (9 marca 2019 17:34)
Ceny biletów przerazaja, ten czas znów spędzę w 4 scianach 13 dla emerytów dopiero w Maju

Dodaj komentarz

taniec  |   Mistrzostwa  |   Aqua Zdrój  |  

Dolny Śląsk gospodarzem Halowych Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce

Pobudka Górnika w II połowie (FOTO)

MMA powraca do Wałbrzycha - CFN9 w Aqua Zdroju

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij