Z nowym sponsorem na podbój Ekstraligi Boksu Olimpijskiego

Firma Leone Polska została nowym sponsorem pięściarzy Imperium Boxing Wałbrzych. Już w strojach z logo nowego dobroczyńcy podopieczni Krzysztofa Sadłonia zmierzą się jutro z Wielkopolską Drużyną Bokserską w ramach Ekstraligi Boksu Olimpijskiego.

W inauguracyjnym meczu Ekstraligi Boksu Olimpijskiego ekipa Leone Imperium Boxing Wałbrzych zmierzy się w Gostyniu z Wielkopolską Drużyną Bokserską. Do jutrzejszego pojedynku trener Sadłoń przygotował ekipę złożoną ze swoich podopiecznych, do których dołączył kilku zawodników z Wrocławia oraz jednego z Dzierżoniowa.

 

Sobotni mecz w Gostyniu to dopiero początek ligowych zmagań. W kolejnej odsłonie, do której dojdzie 27 kwietnia w Galerii Victoria, nasz zespół podejmie BKS Skorpion Szczecin, a więc 11-krotnego Mistrza Polski.

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. użyczone
(ben)
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno