Znani aktorzy w Książu

Zamek na obcasach to specjalna oferta przygotowana dla turystów odwiedzających Zamek Książ w Wałbrzychu w Międzynarodowym Dniu Kobiet i następującym po nim weekendzie. Skorzystali z niej polscy aktorzy Artur Barciś, Piotr Skarga oraz małżeństwo Katarzyny i Cezarego Żaków. 

Zwiedzanie Książa na „kobiecą nutę” już pierwszego dnia cieszyło się ogromną popularnością. Z okazji Dnia Kobiet przewodnicy przygotowali specjalną trasę zwiedzania, podczas której turyści mogli poznać losy najsłynniejszych w historii mieszkanek Zamku Książ, m.in. cesarzowej Anny Świdnickiej, Agnieszka Habsburg i oczywiści ostatniej Pani na Książu czyli księżnej Daisy von Pless.  
 
Z tej  wyjątkowej oferty skorzystali popularni polscy aktorzy, znani m.in. z serialu „Ranczo”. 
 
-Występujemy w okolicy i kiedy zajrzałam dziś rano do internetu i zobaczyłam, że Zamek Książ ma specjalną ofertę z okazji Dnia Kobiet, nie zastanawiałam się dwa razy. Udało mi się przekonać do odwiedzin naszą ekipę, a to co zastaliśmy w Książu przeszło nasze wszelkie oczekiwania. Cudowne miejsce ze wspaniałymi ludźmi – mówi Katarzyna Żak.
 
 
Wraz z mężem Cezarym Żakiem, a także Arturem Barcisiem i Piotrem Skargą  w ramach „Zamku na obcasach” zwiedzili także słynną wałbrzyską Palmiarnię. 
„Zamek na obcasach” będzie można zwiedzać jeszcze w sobotę (9 marca) i w niedzielę (10 marca) w godzinach 11:30, 13:30 i 15:30.
 
 
opr.plr
foto: użyczone / Zamek Książ
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno