Menu

#RazemDlaGornika - gdzie kupić karnet

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi zakupu karnetów na mecze Górnika Wałbrzych w rundzie wiosennej 2019 r. publikujemy informacje o punktach sprzedaży karnetów z firmami współpracującymi z Klubem.

#RazemDlaGornika - gdzie kupić karnet
PODZAMCZE:
Almar Sport - Wrocławska 62, 58-306 Wałbrzych
Telefony u Kaliego - Zamenhofa 1, 58-309 Wałbrzych
Biuro Klubu (Aqua Zdrój) - Ratuszowa 6 godz. 8-12
 
Z informacji podanych przez kibiców sprzedaż odbywać się będzie także:
 
BIAŁY KAMIEŃ
Auto Serwis Paweł Dulko ul. Andersa 51a
Bar "Majka" ul.Andersa 152
 
ŚRÓDMIEŚCIE
Sklep zoologiczno-akwarystyczny Frontosa ul.Nowy Świat 1
Fryzjer Męski ul.Słowackiego 19
 
PIASKOWA GÓRA
Piwiarnia Warka ul. Broniewskiego 65d
Królestwo Pieroga (Targowisko Abakus)
Pawilon 20 ul. Kusocińskiego
 
 
ŚWIDNICA
Salonik Prasowy ul. Wróblewskiego 1a
 
KAMIENNA GÓRA
Kontakt: Kamil Szopa - 724 970 317
 
ŚWIEBODZICE
Kontakt na Biało-Niebieskie Świebodzice
Plus
 
NOWE MIASTO
Bar Barman Marszałka Józefa Piłsudskiego 21, 58-301 Wałbrzych
 
SOBIĘCIN
WRZOSIK - ul. 1-go maja 195, Wałbrzych

Zapraszamy też na stronę: razemdlagornika.pl - tu również możesz kupić karnet. 

opr. adm
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Zatrzymać watahę!

Górnik wygrywa z Kotwicą Kołobrzeg

Decka znów na deskach

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij