Gala Ambasadorów Wałbrzycha (FOTO)

Lekkoatletka Joanna Jóźwik, dziennikarz Wojciech Tumidalski oraz pisarka Agnieszka Szpila dołączyli do zaszczytnego grona Ambasadorów Wałbrzycha podczas uroczystej gali w Zamku Książ.  Zobaczcie zdjęcia.

W tym roku w uroczystej gali wzięli udział między innymi przedstawiciele książęcego rodu Sapiehów z Warszawy i Londynu.
 
Najdroższym wylicytowanym przedmiotem okazał się serwis obiadowy na 12 osób od wałbrzyskiej fabryki porcelany „Kristoff”, który zakupił Jarosław Paska. Część artystyczną wieczoru zapewnił gościom laureat dziewiątej edycji The Voice of Poland - Marcin Sójka. 
 
- Los najbardziej pokrzywdzonych nie jest nam obojętny, dzięki hojności naszych gości zebraliśmy w tym roku 62,050 złotych. W sumie razem przekazaliśmy już ponad 300 tysięcy złotych na cele charytatywne. Dzięki temu wspólnie zmieniamy nie tylko Wałbrzych, ale i świat.  Dziękujemy – mówi prezes Zamku Książ w Wałbrzychu, Anna Żabska.
 

 

opr.wb

foto:użyczone

 

 

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno