50-kilometrowy pościg policji za kierowcą Audi

Policyjny pościg jak z amerykańskiego filmu. Funkcjonariusze z Wałbrzycha i Świdnicy ścigali 29-latka jadącego Audi, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej, a następnie uciekał przez blisko 50 km. Goniło go aż 9 radiowozów. Mężczyzna został zatrzymany w Imbramowicach, grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Pościg rozpoczął się około godziny 0:30. Policjanci zauważyli na Al. Podwale samochód Audi z na łódzkich tablicach rejestracyjnych i z podświetleniem TAXI na dachu.
 
Kierowca zignorował próbujących go zatrzymać funkcjonariuszy i próbował uciec.
Jechał przez Świebodzice, do Świdnicy, przez Sulisławice aż do Imbramowic, gdzie staranował opuszczone zapory przejazdu kolejowego na ul. Mostowej, uszkadzając przy tym także jeden z radiowozów. Ostatecznie został zatrzymany kiedy staranował ogrodzenie i wjechał w las. 
 
Jak wynika z informacji policji 29-letni mieszkaniec Wrocławia nie zatrzymał się do kontroli, bo miał zakaz kierowania pojazdami obowiązujący do 2021 roku. Był trzeźwy. 
 
Grozi mu do 5 więzienia, dożywotni zakaz kierowania pojazdami oraz wysoka grzywna. 
 
 
 
wb
foto:KMP w Wałbrzychu
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno