Spring Break Out Blues Festiwal w A'propos

Klub A'propos wita wiosnę wielkim festiwalem bluesa. 22 i 23 marca zapraszamy na Spring Break Out Blues Festiwal, podczas którego lokalne zespoły powalczą o nagrody, zagra Free Blues Band, a nasz wałbrzyski Paranoja Hotel nagra płytę LIVE.

 

 

HARMONOGRAM:

 

22 marca 2019, godz.20:00

  • PARANOJA HOTEL nagra swoją pierwszą płytę, na dodatek koncertową. W programie sporo nowych prapremierowych utworów. Dla wszystkich, którzy będą na koncercie i swoją energią, oklaskami i innymi odgłosami, przyczynią się do nagrania, powstanie specjalna pula płyt w limitowanej wydawniczo i cenowo edycji. Można się na nią zapisać tylko w czasie koncertu 22 marca 2019 roku.
     
  • Bilety: 25zł - pierwsza pula; 30zł - druga pula; 35zł - w dniu koncertu


23 marca 2019, od godz 16:00

  • Przegląd Konkursowy zespołów bluesowych - Jury wyłoni najciekawszych wykonawców i obdaruje ich nagrodami. A my będziemy mogli posłuchać przyszłych sławnych bluesowych artystów. Dla każdego wykonawcy przewidujemy występ 20 minut.

23 marca 2019, godz 20:00

  • Koncert Free Blues Band - zespół współpracował z Tadeuszem Nalepą od 1995 roku a 3 ostatnie lata przed śmiercią Nalepy artysta koncertował tylko z Free Blues Band i to z FBB zagrał ostatni koncert w swoim życiu 12 sierpnia 2006 roku w Trincu w Czechach.
  • Bilety: 35zł - pierwsza pula; 40zł - druga pula; 45zł - w dniu koncertu

W oba festiwalowe dni po koncertach, będą odbywały się festiwalowe jamy.

 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno