Ostre zabawy polityków w Boguszowie

O Boguszowie Gorcach znów głośno w ogólnopolskich mediach, które piszą o... "Babskiej biesiadzie z męskim striptizem. Tak się bawią politycy PiS i Porozumienia Gowina".

 

Politycy PiS i Porozumienia na zabawie ze striptizem - to nagłówek w Wirtualnej Polsce. 
Babska biesiada z męskim striptizem. Tak się bawią politycy PiS i Porozumienia Gowina - pisze Gazeta Wyborcza na swoich stronach internetowych.  

Jeszcze przed wyborami samorządowymi kandydat na burmistrza Jacek C., który wygrał wybory obiecywał, że miasto będzie znane w całej Polsce i co trzeba mu przyznać - wyborczej obietnicy dotrzymał. 

Najpierw sam został aresztowany pod zarzutem przyjęcia łapówki i trafił do aresztu na trzy miesiące (czytaj tutaj) dając temat ogólnopolskim mediom. Jak się okazało sprawa jest dość poważna, zarzuty postawione burmistrzowi Jackowi C. dotyczą płatnej protekcji i wyrządzenia szkody w wielkich rozmiarach w kwocie ponad 4 mln złotych (czytaj tutaj).

Teraz "wątpliwa promocja Boguszowa" poszła jeszcze dalej, temat ogólnopolskim mediom dał zastępca burmistrza Boguszowa Gorc,  Sebastian Drapała (Porozumienie Jarosława Gowina) i wicestarosta powiatu wałbrzyskiego Iwona Frankowska (PiS). 

"Setka pań i nieliczni panowie bawili się, tańczyli, wspólnie śpiewali, popijając piwem. Wśród nich byli przedstawiciele lokalnej władzy: rządzący miastem pod nieobecność siedzącego w areszcie burmistrza jego zastępca Sebastian Drapała z partii Porozumienie Jarosława Gowina i wałbrzyska wicestarosta Iwona Frankowska" - czytamy w wyborczej.pl.

- Nie mnie oceniać program tego wydarzenia - mówi z kolei "GW” wicestarosta wałbrzyska Iwona Frankowska. Zastrzega, że była na zabawie po raz pierwszy i jako osoba prywatna.

Było kulturalnie... bo  w Centrum Kongresowo-Kulturalnym "Witold" zarządzanym przez Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej z Boguszowa-Gorc (spółka miejska), choć jedna z uczestniczek imprezy w rozmowie z Gazetą Wyborczą mówi, że było to "zwyczajnie niesmaczne,  bo striptizer pozwalał sobie na wiele".


Na zdjęciu wicestarosta Powiatu Wałbrzyskiego, Iwona Frankowska z Prawa i Sprawiedliwości  (w stroju zakonnicy) , wiceburmistrz Boguszowa Gorc, Sebastian Drapała i tajemnicza pielęgniarka.
 

Jak czytamy w Wirtualnej Polsce "Sebastian Drapała, zastępca burmistrza Boguszowa-Gorc z partii Porozumienie wicepremiera Jarosława Gowina uważa, że z zaproszenia striptizera do gminnego ośrodka kultury nie warto robić sensacji, a granice dobrego smaku nie zostały przekroczone".

Wyborcza.pl publikuje zdjęcia z imprezy, na jednym z nich... żona sekretarza Boguszowa-Gorców Grzegorza Łuczko ze striptizerem (Fot. Facebook/Grzegorz Łuczko). 

Jak informuje z kolei WP, przedstawiciele Centrum "Witold" nie chcą komentować sprawy, a za publikację zdjęć wiceszefowej ośrodka w objęciach niemal nagiego artysty grożą pozwami sądowymi.
 

Czytaj też:
Burmistrz Boguszowa z zarzutem przyjęcia łapówki
Nowe zarzuty dla Jacka C. 

opr. pos
foto: screen gazeta.pl / wp.pl / FB Centrum Kulturalno-Kongresowaw Witold

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno