Menu

Wiosna Biedronia buduje struktury w Wałbrzychu

Co ma do zaoferowania Wiosna Roberta Biedronia w Wałbrzychu? Tworzą się struktury partii, a jej członkowie zorganizowali spotkanie, podczas którego opowiedzieli o swoim programie. 

Wiosna Biedronia buduje struktury w Wałbrzychu
- Partia Wiosna Roberta Biedronia miała kongres założycielski 3 lutego i od tego czasu budujemy struktury partii, w oparciu o sympatyków, którzy deklarują chęć zaangażowania się w budowanie tego projektu politycznego i tak obecnie działamy na terenie Wałbrzycha. Jest to już 28 osób, które angażują się w działalność Wiosny Roberta Biedronia. - mówi Mariusz Kotarba z Wiosny Biedronia. 
 
 
Jednym z postulatów Wiosny jest wprowadzenie świeżości do polskiej polityki i odcięcie się od wojen politycznych. 3 główne postulaty partii to człowiek, wspólnota i państwo, któremu ufam. Wiosna postuluje zwiększenie minimalnego wynagrodzenia, odejście od węgla, walkę ze smogiem, ochronę zwierząt i prawa mniejszości.  Co zdaniem partii jest do zrobienia w Wałbrzychu?
 
- To jest globalnie bardzo dużo. Proszę zwrócić uwagę, że postulatem, który został zgłoszony podczas Burzy Mózgów, która odbyła się w Wałbrzychu 7 grudnia, była kwestia osób niepełnosprawnych. Ten postulat, zgłoszony tutaj w Wałbrzychu, bardzo wybrzmiewa w generalnym programie tzw. Umowy Wiosny Biedronia. Wyraźnie kładziemy nacisk na wzrost podstawowych świadczeń o 500zł. To jest wymiar finansowy. Dla nas dużo ważniejszy jest wsparcie osobom niepełnosprawnym, poprzez zapewnienie asystenta czynności codziennych, by mogli opuścić mieszkania, funkcjonować w środowisku lokalnym.  - mówi Mariusz Kotarba z Wiosny Biedronia. 
 
 
red
foto:WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

wiosna  |   biedron  |   postulaty  |  

Radny Langer upomniany przez Komisję Etyki za oburzający wpis

Komentował męskość Biedronia. Komisja Etyki zajmie się radnym Langerem

Takie kwiatki...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij