IV liga: oddzielić problemy grubą kreską

Ostatnie dni były dość niespokojne dla piłkarskiego Górnika. Czas się jednak odciąć od niedawnych wydarzeń związanych z kwestią organizacyjno-finansową, gdyż przed wałbrzyszanami pierwszy w tym roku mecz ligowy. W sobotę nasi podejmą Sokoła Wielka Lipa. 

Po ostatnich, dobrze wszystkim znanych i szeroko również na naszych łamach komentowanych wydarzeniach związanych z akcją razemdlagornika.pl, czas się skupić na najważniejszym, czyli walce o ligowe punkty. Przed podopiecznymi Jacka Fojny miejmy nadzieję dobry początek rozgrywek, gdyż pierwszym w tym roku rywalem wałbrzyszan będzie Sokół Wielka Lipa, a więc zespół, z którym na początek obecnego sezonu wygraliśmy na wyjeździe 4:2.
 
To ważny dla Górników mecz, ale szczególnie istotny dla Damiana Jaroszowskiego. Jak bowiem przypomina strona facebook.com/WalbrzyskiGornik, nadchodzący pojedynek będzie 300 "Jogiego" w biało-niebieskich barwach. Czy miły jubileusz golkipera naszych będzie okazją do świętowania, o tym przekonamy się w sobotę od godziny 15, gdyż na tę porę zaplanowano początek rywalizacji.
 
IV liga - grupa wschodnia
XVII kolejka
Sobota - 16 marca, godz. 15:
Górnik Wałbrzych - Sokół Wielka Lipa
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
tekst i fot.
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno