Menu

Trwają Mistrzostwa Europy IDO w Tańcach Par

W Aqua Zdroju trwają Mistrzostwa Europy w Tańcu Par organizacji IDO.  Na parkiecie prezentują się najlepsze pary taneczne z całej Europy. 

Trwają Mistrzostwa Europy IDO w Tańcach Par
Mistrzostwa potrwają do niedzieli 17 marca. Do Wałbrzycha przyjechało około 1700 zawodników. 
 
- Zakończyliśmy Krajowe Mistrzostwa IDO, pozostały jeszcze Production, które będą rozegrane na gali. Na sali kameralnej przez cały dzień będą tańczyli tancerze soli i w duetach. Teraz rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Tańcach Par, jesteśmy po pierwszych dwóch eliminacyjnych rundach. Zawodnicy reprezentują najwyższy poziom - mówi główny organizator Mistrzostw Zbigniew Zasada. 
 
 
Jak przyznaje główny organizator Mistrzostw Zbigniew Zasada, wałbrzyski Aqua Zdrój to doskonałe miejsce do organizacji tego typu imprez.
 
- Pod względem organizacyjnym wszystko przebiega bardzo dobrze. Plan jest realizowany zgodnie z założeniami i harmonogramem godzinowym, co jest bardzo istotne. Od wielu lat tutaj działamy, ekipa jest przygotowana, nie mamy żadnych problemów - mówi Zbigniew Zasada.
 
 
Perełkami podsumowującymi zmagania są Gale Taneczne, podczas których zaprezentują się najlepsi tancerze w swoich kategoriach. 

 

 

Więcej zdjęć - kliknij tutaj

 

W.Blicharz
foto:P.Tokarski
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

Komentarze

Clomid (16 marca 2019 10:22)
cytat z artykułu: """" ... ... Jak przyznaje główny organizator Mistrzostw Zbigniew Zasada, wałbrzyski Aqua Zdrój to doskonałe miejsce do organizacji tego typu imprez. - Pod względem organizacyjnym wszystko przebiega bardzo dobrze. ... ... """" koniec cytatu. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Szkoda że nie pomyśleli (zresztą jak zwykle) o zwykłych Wałbrzyszanach, cała okolica zastawiona autami na rejestracjach z całej Polski, TOTALNY BRAK MIEJSC PARKINGOWYCH. mogli na ten czas zamknąć całą resztę obiektu (basen, siłownię itp.) a tak człowiek przyjeżdża i wraca do domu. ORGANIZATORZY ZNOWU SIĘ POPISALI tylko pogratulować. Ale wałbrzyszan ma się głęboko gdzieś liczą się przyjezdni czyli wszystko na pokaz jak w Korei lub Chinach.

Dodaj komentarz

taniec  |   IDO  |   Aqua  |   zawody  |   Zasada  |  

Visual Concert - kultowy koncert muzyki filmowej i epickiej w...

One Bilion Rising - zatańczą przeciwko przemocy

Dziś randka w hali Aqua Zdroju - idziemy na mecz

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij