Trwają Mistrzostwa Europy IDO w Tańcach Par

W Aqua Zdroju trwają Mistrzostwa Europy w Tańcu Par organizacji IDO.  Na parkiecie prezentują się najlepsze pary taneczne z całej Europy. 

Mistrzostwa potrwają do niedzieli 17 marca. Do Wałbrzycha przyjechało około 1700 zawodników. 
 
- Zakończyliśmy Krajowe Mistrzostwa IDO, pozostały jeszcze Production, które będą rozegrane na gali. Na sali kameralnej przez cały dzień będą tańczyli tancerze soli i w duetach. Teraz rozpoczynają się Mistrzostwa Europy w Tańcach Par, jesteśmy po pierwszych dwóch eliminacyjnych rundach. Zawodnicy reprezentują najwyższy poziom - mówi główny organizator Mistrzostw Zbigniew Zasada. 
 
 
Jak przyznaje główny organizator Mistrzostw Zbigniew Zasada, wałbrzyski Aqua Zdrój to doskonałe miejsce do organizacji tego typu imprez.
 
- Pod względem organizacyjnym wszystko przebiega bardzo dobrze. Plan jest realizowany zgodnie z założeniami i harmonogramem godzinowym, co jest bardzo istotne. Od wielu lat tutaj działamy, ekipa jest przygotowana, nie mamy żadnych problemów - mówi Zbigniew Zasada.
 
Perełkami podsumowującymi zmagania są Gale Taneczne, podczas których zaprezentują się najlepsi tancerze w swoich kategoriach. 

 

 

Więcej zdjęć - kliknij tutaj

 

W.Blicharz
foto:P.Tokarski
 
 
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno