Diler w rękach policji

Na 3 miesiące trafił do aresztu 27-letni wałbrzyszanin. Policjanci znaleźli u mężczyzny amfetaminę i marihuanę, postawiono mu zarzuty handlu narkotykami. 

 

Jak informuje policja, w mieszkaniu 27-latka podczas przeszukania, funkcjonariusze znaleźli kilkadziesiąt zawiniątek z narkotykami. Była o  amfetamina, z której można uzyskać ponad 1900 porcji handlowych narkotyku. Policjanci zabezpieczyli też  tabletki ecstasy oraz marihuanę. W tym ostatnim przypadku to blisko 100 porcji hndlowych.


W trakcie działań funkcjonariusze zarekwirowali też między innymi podręczne wagi elektroniczne oraz telefony komórkowe. Wykonane przez funkcjonariuszy czynności procesowe wykazały, że mężczyzna wielokrotnie sprzedawał narkotyki. 27-latek trafił do aresztu na 3 miesiące, za posiadania znacznej ilości środków odurzających i psychotropowych oraz handel nimi grozi mu do 10 lat więzienia.opr. adm
foto: KMP Wałbrzych

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno