Pobili mężczyznę i zabarykadowali się w mieszkaniu

Pobili mężczyznę, a  teraz staną przed sądem. 24-letnia wałbrzyszanka wraz ze swoimi znajomymi skopała 43-latka na Nowym Mieście. 

Do zdarzenia doszło wieczorem. Najpierw pomiędzy trojgiem znajomych, a 43-letnim mężczyzną doszło do utarczki słownej. Jedna z kobiet groziła mężczyźnie. Następnie w trojkę skopali go i bili pięściami.  43-latek doznał poważnych obrażeń głowy i został odwieziony do szpitala. Na szczęście jednak jego życiu nie zagrażało niebezpieczeństwo.
 
Jedną z kobiet zatrzymano bezpośrednio po zgłoszeniu. Kolejnych dwoje sprawców wpadło w ręce policjantów  następnego dnia w mieszkaniu przy ul. Młynarskiej w Wałbrzychu. Funkcjonariusze o pomoc musieli poprosić wałbrzyskich strażaków, gdyż 24-latka i 25-latek zabarykadowali się w mieszkaniu i dobrowolnie nie chcieli otworzyć drzwi.
 
Podejrzani odpowiedzą teraz za pobicie, które mogło narazić człowieka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, a jedna z 24-latek także za kierowania gróźb karalnych w stosunku do pokrzywdzonego. Wszystkim grozi kara 5 lat  więzienia, zostali objęci  dozorem policyjnym, mają też zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzonym.
 
red
foto: wałbrzyska policja
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno