Menu

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mieroszowa

Drużyna Młodych Wilków Morawski Bubnowicz zwycięzyłą w  2. Dziecięcym Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mieroszowa.  Drugie miejsce zdobyła  Viktoria Świebodzice a trzecie pierwszy zespół Orła Lubawka.
 
 
 
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Mieroszowa
W turnieju zagrało 8 zespołów, które rywalizowały w kategorii Orlik 2008 i młodsi.
Oprócz piłkarskich emocji, świetnych zagrań, wielu zwrotów akcji towarzyszących boiskowym zmaganiom, organizatorzy zapewnili również wszystko co potrzeba na "zapleczu" dobrego turnieju – była pizza i słodkości.
 
Zwycięzcami turnieju została drużyna Młodych Wilków Morawski Bubnowicz, drugie miejsce zdobyła  Viktoria Świebodzice a trzecie pierwszy zespół Orła Lubawka. Zespoły Mieroszowskiej Akademii Piłkarskiej zajęły odpowiednio 5 i 8 miejsce.
 
 
Kolejne zmagania już 30 marca (zagrają zespoły w kat. Żak 2010 i młodsi).opr. kama
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Mieroszów  |   piłka nożna  |   Lipinski  |   Puchar Burmistrza  |  

Festiwal ''Grubego'' w Mieroszowie. Mija 50 lat od premiery serialu

Gmina Mieroszów z budżetem

Zwiedzili TVN i Warszawę

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij