Burmistrz Sebastian Drapała zawieszony?

Zastępca burmistrza Boguszowa Gorc, Sebastian Drapała zawiesił swoją działalność w Partii Porozumienie Jarosława Gowina. Ma to związek z szokującą opinię publiczną imprezą „Babski Comber”, na której w towarzystwie striptizera pojawili się m.in członkowie Prawa i Sprawiedliwości i Porozumienia. 

Sebastian Drapała w oświadczeniu na swoim profilu facebookowym informuje, że zawieszenie członkostwa to troska o dobre imię partii. Spytalismy rzecznika Porozumienia, Kamila  Bortniczuka o zdanie. Jak nas poinformował – Póki co nie dotarły do niego informacje o zawieszeniu Sebastiana Drapały, ale cała medialna afera jest jego zdaniem próbą ośmieszenia partii. 
 
 
Przypomnijmy, że w  Boguszowie-Gorcach w restauracji na terenie Centrum Kulturalno-Kongresowego „Witold” na koniec karnawału zorganizowano „Babską biesiadę combrową”, podczas której panie zabawiał... striptizer. Bawili się między innymi: zastępca burmistrza Boguszowa Gorc, Sebastian Drapała oraz wicestarosta Iwona Frankowska z Prawa i Sprawiedliwości, która w stroju zakonnicy popijała piwko. 
 
O „niekonwencjonalnej promocji miasta” pisali między innymi Gazeta Wyborcza, Fakt, Wprost, Super Express czy Wirtualna Polska. 
 
 
red
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno