Promowali Walim we Wrocławiu

Walim gościł na konferencji edukacyjno-turystycznej dla nauczycieli wrocławskich szkół i przedszkoli. Efekt wizyty we Wrocławiu? Już w kwietniu 50-osobowa grupa dyrektorów odwiedzi Zamek Grodno i Sztolnie Walimskie

 

Spotkanie odbyło się w Zespole Szkół Gastronomicznych we Wrocławiu, adresatami   byli nauczyciele wrocławskich szkół i przedszkoli. Była to  znakomita sposobność do prezentacji walorów Gminy Walim.  Przedstawione zostały atrakcje turystyczne,  a także  oferta edukacyjna  dla grup szkolnych. Przedstawiciele wrocławskiej oświaty obejrzeli film promujący Sztolnie Walimskie oraz Zamek Grodno, otrzymali ulotki promocyjne, foldery oraz ofertę edukacyjną skierowaną do grup szkolnych.

Już 2 kwietnia 50-osobowa grupa dyrektorów odwiedzi Zamek Grodno i Sztolnie Walimskie, aby osobiście przekonać się, że Gmina Walim – Kraina Sowiogórskich Tajemnic to piękne miejsce i warto tu przyjechać z uczniami.  Organizatorem spotkania był Departament Edukacji Urzędu Miejskiego we Wrocławiu oraz Dolnośląska Organizacja Turystyczna.

 

opr. kat
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno