III liga: Górnik vs. Miedź II Legnica
Zakończyła się przygoda Górnika z Pucharem Polski czas zatem powrócić do szarej rzeczywistości, czyli trudnej walki wałbrzyszan o utrzymanie w III lidze. W sobotnim meczu biało-niebiescy podejmą rezerwy Miedzi Legnica, a do rywalizacji dojdzie na stadionie przy ulicy Ratuszowej.
Znacznie wyżej notowana Miedź II Legnica będzie kolejnym rywalem podopiecznych Roberta Bubnowicza oraz Marcina Morawskiego w walce o utrzymanie na III-ligowym poziomie. Mimo 6. pozycji legniczan nasi nie stoją na straconej pozycji, o czym najlepiej świadczy wynik jesiennego spotkania obu ekip, które zakończyło się bezbramkowym remisem. Inna sprawa, iż wiosną wałbrzyszanom zdecydowanie lepiej powodzi się na wyjeździe aniżeli przed własną publicznością, gdyż po raz ostatni u siebie poprawiliśmy swą zdobycz punktową 25 marca.
 
Na pojedynek Górnika z Miedzią II zapraszamy na stadion przy ulicy Ratuszowej. Początek o godzinie 17.
 
III liga
XXVII kolejka
Sobota – 13 maja, godz. 17:
Górnik Wałbrzych – Miedź II Legnica
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
fot. archiwum
(ben)

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno