Problem z tablicami na przystankach

Od kilku tygodni mieszkańcy sygnalizują problemy z tablicami informującymi o przyjeździe autobusów, na których albo nie ma nic, albo pojawiają się dziwne symbole. Tablice  nie działały m.in. na Podzamczu i Piaskowej Górze. Sprawdziliśmy w Zarządzie Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta co jest przyczyną.

Jak się okazuje ma to związek z Inteligentnym Systemem Sterowania Ruchem. Niektóre tablice nie działają bo są po prostu nowe i niepodłączone, a reszta to efekt wdrażania systemu. 
 
 
Jak poinformował nas zastepca dyrektora Zarządu Dróg Komunikacji i Utrzymania Miasta, Bogusław Rogiński. - Były problemy w weekend, ponieważ przenoszono komputer do centrum sterowania ruchem. Na każdej tablicy i w każdym autokomputerze musi być zmienione oprogramowanie. Mogą wystepować  problemy z pojedynczymi tablicami. 
 
red
foto: WTV
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno