Trampoliny na początek wiosny
Już jutro  (21 marca) oficjalne otwarcie, parku trampolin Jump Planet, będzie to pierwszy tego typu obiekt w Wałbrzychu. Na gości czeka blisko 1000m2 wyskakanej zabawy, kino 9D oraz salki urodzinowe.
 
 
To będzie bardzo wyskakany pierwszy dzień wiosny. Wszystko dzięki otwarciu pierwszego w Wałbrzychu parku trampolin w kompleksie handlowym przy ul. Wieniawskiego 19. Jump Planet to Rodzinny Park Sportu i Rozrywki, w którym ciekawe zajęcia znajdzie dla siebie dziecko, jego rodzice i dziadkowie.
 
Na gości parku czeka blisko 1000m2 czystej rozrywki, 35 nowoczesnych trampolin, tor Ninja, basen z gąbkami czy eliminator. Fani zdobywania szczytów docenią ściankę wspinaczkową, a miłośnicy wirtualnej rzeczywistości – kino 9D.
 
Nad bezpieczeństwem odwiedzających Jump Planet Wałbrzych przez cały czas czuwać będą wykwalifikowani trenerzy, którzy zainteresowanych nauczą podstaw akrobatyki, czy innych widowiskowych trików, a dla grup zorganizowanych przeprowadzą zajęcia w-f i ogólnorozwojowe.
 
W parku zorganizować będzie można również imprezy zamknięte. Wszystko za sprawą ciekawie urządzonych dwóch salek urodzinowych.  Niebawem do oferty dołączą również dedykowane zajęcia akrobatyki oraz fitnessu. Dzięki temu w parku trampolin każda grupa wiekowa odnajdzie coś dla siebie.
 
- Cieszymy się, że nasz park powstał w Wałbrzychu, mieście o tak ciekawej historii i dużym potencjale. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas atrakcje przypadły do gusty wszystkim naszym nowym Gościom. Nie bez powodu zdecydowaliśmy się również na jego otwarcie 21 marca. Mamy nadzieję, że będzie to najbardziej radosny i wyskakany początek wiosny w Polsce – mówi  prezes zarządu Jump Planet,  Bartosz Śledziński
 
Park trampolin będzie dostępny dla gości przez cały tydzień, w godzinach od 10:00 do 20:00, a w piątki i soboty od 10:00 do 21:00.opr. kat
foto: użyczone


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
 
 
Jump Planet Wałbrzych to nowoczesny park trampolin ulokowany przy ulicy Wieniawskiego 19. Obiekt liczy 1000m2 i mieści się w nim 35 trampolin oraz liczne atrakcje dodatkowe, takie jak: tor Ninja, Eliminator, basen z gąbkami czy Wall Jump. Nowy park posiada również ofertę zajęć dodatkowych, między innymi z akrobatyki oraz fitnessu. W parku istnieje możliwość zorganizowania imprez zamkniętych oraz wyskakanych lekcji wf-u.
 
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno