Menu

Nielegalny tytoń

Ponad 6 kilogramów tytoniu bez znaków akcyzy zabezpieczyli policjanci w mieszkaniu 45-letniej wałbrzyszanki. Kobiecie grozi wysoka grzywna.  

Nielegalny tytoń
Wałbrzyszanka usłyszała już zarzut nielegalnego handlu wyrobami tytoniowymi bez wymaganej akcyzy.  Mundurowi zabezpieczyli w jej mieszkaniu przy ul. Kubeckiego ponad 6 kilogramów krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy.
 
Wartość zabezpieczonego towaru to ponad 4 tysiące 200 złotych. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego oszacowano na blisko 6 tysięcy 200 złotych. 

Kobiecie grozi teraz wysoka grzywna. Policjanci na poczet przyszłej kary zabezpieczyli... telewizor należący do kobiety.

opr. kama
foto: KMP Wałbrzych


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
 
 
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Komentarze

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

polcija  |   tytoń  |   nielegalny tytoń  |  

Jeździmy za szybko - posypały się mandaty

Kobieta potrącona na pasach. Trafiła do szpitala

Groził, że zabije prezydenta Wałbrzycha - trafi pod obserwację...

Wałbrzych 24 aktualności


Wałbrzych 24 to wiodący portal informacyjny w mieście i regionie. Najważniejsze są dla nas informacje z Wałbrzycha, ale również piszemy o tym, co dzieje się w sąsiednich gminach takich jak  Świdnica, Boguszów - Gorce, Mieroszów, Szczawno Zdrój, Świebodzice, Głuszyca, czy Walim. Oprócz przekazywanych przez Wałbrzych 24 wiadomości, znajdziesz tu również wiele fotogalerii, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, publicystykę czy informacje o wydarzeniach, imprezach i koncertach, które odbywają się w mieście czy okolicy.

Na stronie głównej Wałbrzych 24 znajdziecie aktualności czyli najnowsze informacje z miasta, jednak zachęcamy też do zaglądanie do innych kategorii - rozrywki, sportu, 112 czy do zakładki Po Sąsiedzku, gdzie znajdziecie wiadomości z okolicznych gmin.

Uprościliśmy też nawigację strony, by była bardziej intuicyjna, co ma ułatwić czytelnikom znalezienie szukanych informacji i jeszcze sprawniejsze poruszanie się po naszej stronie.

Wałbrzych najnowsze wiadomości


Często najnowsze wiadomości Wałbrzych tworzone są wspólnie z Wami - naszymi czytelnikami, za co serdecznie dziękujemy. Zachęcamy do przesyłania do nas informacji i zdjęć na adres: redakcja@walbrzych24.com.

Dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie szybko reagować i przekazywać Wam najnowsze informacje, pisać o realnych problemach miasta i mieszkańców. Zachęcamy też do śledzenia naszych social mediów - Facebook Wałbrzych 24, Facebook Telewizja Wałbrzych i kont na Instagramie.

Zachęcamy też do komentowania bieżących informacji z Wałbrzycha i okolic. Pod artykułami macie możliwość wyrażenia własnej opinii w komentarzach do czego gorąco zachęcamy.

Rozwiń
Do góry
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zaakceptuj Zamknij