Tydzień Fantastyki w Atlantach

Już po raz 6. Biblioteka pod Atlantami zaprasza na Tydzień Fantastyki. Warsztaty plastyczne, spotkania z literaturą, filmem a przede wszystkim fantastycznymi postaciami wymyślonymi przez najwybitniejszych autorów skierowane są do najmłodszych czytelników.

- Miłość, która zdarza się raz na 1000 lat, smoki, jednorożce i mitologia słowiańska - to wszystko i jeszcze więcej przygotowaliśmy w VI Tygodniu Fantastyki w naszej biliotece. Zapraszamy serdecznie, wstęp jest bezpłatny - zachęca Rafał Krawiec z Biblioteki pod Atlantami.
 
 
Pierwszego dnia młodzież miała okazję spotkać się z twórczością Tolkiena - jednego z najbardziej znanych pisarzy literatury fantastycznej. Tym razem jednak było to bardziej osobiste spotkanie, ponieważ zamiast zaglębiać się w historie, które czytelnicy w większości i tak już dobrze znają, czy to z filmów czy książek, pracownicy biblioteki przedstawili bliżej sylwetkę samego autora. Słuchacze prześledzili jego biografię, zwłaszcza wątki miłosne związane z narzeczoną a później żoną Edith Bratt i ich wpływ na późniejszą twórczość.
 
 
Poniżej plan kolejnych wydarzeń w ramach Tygodnia Fantastyki:
 
 
plr
foto: TV Wałbrzych
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno