Czytanie na Dzień Teatru w Szaniawskim

Zespół i Dyrekcja Teatru Dramatycznego w Wałbrzychu zaprasza do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Teatru. 27 marca, o godz. 19:00 na Dużej Scenie, odbędzie się czytanie performatywne „farsy wszechczasów” Michaela Frayna „CZEGO NIE WIDAĆ”. 

Komedia o gorączce prób generalnych znanej wszystkim twórcom –  bieganina za kulisami spektaklu, aktorskie problemy życiowe, bałagan, rozpacz i trema. Wszystko to, 
czego zazwyczaj widzowie nie widzą w najbardziej prawdziwym i śmiesznym do łez wydaniu. 
 
Paweł Świątek reżyseruje czytanie tej komedii o Teatrze i w Teatrze w dniu Naszego Wspólnego Święta. Po czytaniu, wszyscy goście będą mogli wziąć udział w spacerze po Teatrze, by poznać to, czego nie widać. 
 
Reżyseria: Paweł Świątek
Obsada: Angelika Cegielska, Dorota Furmaniuk, Joanna Łaganowska, Irena Wójcik, Mateusz Flis, Rafał Kosowski, Michał Kosela, Czesław Skwarek, Piotr Tokarz.
 
 „CZEGO NIE WIDAĆ” Michael Frayn
 
27 marca 2019 / środa / godz. 19:00 / Duża Scena
Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu 
 
opr. plr
foto: użyczone / B.Warzecha -Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno