Wałbrzyscy muzycy: Gabriel Brzask

Kto wie ile w Wałbrzychu kryje się talentów, jednym z nich jest Gabriel Brzask. Jak sam o sobie mówi tworzy muzykę, pisze słowa, aranżuje i tworzy teledyski. Urodzony i wychowany w Wałbrzychu mieszkaniec Boguszowa - Gorc tworzy refleksyjne utwory, do których przesłuchania zachęcamy. 

Gabriel Brzask jest amatorem, nie przeszkadza mu to w tworzeniu muzyki na profesjonalnym poziomie. Jak sam mówi wszystko co ma do powiedzenia jest w jego twórczości. 
 
- Zawsze mnie kręciła perkusja, potrafię trochę zagrać na gitarze, natomiast by zagrać na wszystkim trzeba zacząć od klawisza. Od tego zacząłem, po to by opowiedzieć to co mam do powiedzenia. Płyta którą już szykuję, jest na etapie mixu. Może jak dobrze pójdzie płyta wyjdzie w czerwcu. Będzie to płyta koncepcyjna, o czym będzie mówiła nie zdradzę, ale będzie ciekawie. - mówi muzyk Gabriel Brzask
 

 
Póki co Gabriel Brzask nie miał okazji zagrać przed wałbrzyską publicznością. Jest otwarty na współpracę z każdym kto się do niego zgłosi. 
 
- Jeszcze tutaj mnie nie słyszano na żywo , najczęściej gramy w trio ,zapraszam wszystkich którzy będą mieli ochotę nas usłyszeć na koncerty. - mówi muzyk Gabriel Brzask. 
 

 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 
 
pm
foto: fb artysty

 

Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno