Wystawa: Natalia Niemen 'Pierwociny'
Zapraszamy na wystawę malarstwa i rysunku Natalii Niemen – “Pierwociny”.
To pierwsza wystawa w ramach autorskiego cyklu “(nie)Malarze”, podczas którego prezentowane będą prace z dziedziny sztuk wizualnych tworzone przez osoby publiczne, ale znane z zupełnie innych sfer działalności.
 

Niezwykle wyrazista, wyjątkowa wokalistka, pokaże tym razem mniej znaną stronę swojej artystycznej natury. Przedstawionych zostanie kilkadziesiąt obrazów i rysunków, od tworzonych przez Natalię-nastolatkę do najbardziej nowych i aktualnych prac.

Natalia Niemen to wokalistka, altowiolistka, autorka muzyki i tekstów, a także artystka sztuk plastycznych, w której to dziedzinie jest samoukiem. Z muzyką i sztuką związana jest od najmłodszych lat. Jest absolwentką warszawskiej szkoły muzycznej I i II stopnia im. Karola Szymanowskiego w klasie altówki. Od 9 – go roku życia śpiewała w scholi parafialnej. Mając 19 lat stawiała pierwsze kroki jako wokalistka w warszawskim zespole “Woman”. Jest absolwentką Szkoły Artystycznej Byhojskolen w duńskim mieście Aarhus, w której uczyła się w roku 1996, w klasie muzyki afrykańskiej.


Stara Kopalnia, budynek Galerii Sztuki Współczesnej – B5
10 kwietnia otwarcie wystawy o godzinie 18:00,

Stara Kopalnia, kawiarnia Sztygarówka
10 kwietnia o 19:00 spotkanie autorskie z Natalią Niemen. W
Wystawę mozna będzie oglądać do 16 czerwca. 

 

opr. kat
foto: użyczone

 

Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno