Co w lesie piszczy?
Rozpoczęła się realizacja projektu„ Co w lesie piszczy?” w Mieroszowie. W ramach projektu zagospodarowany zostanie teren przy mieroszowskim Ośrodku Pomocy Społecznej. 
 
Projekt współfinansowany jest w ramach IX edycji Funduszu Toyoty "Dobre Pomysły Zmieniają Nasz Świat", kwota otrzymanego dofinansowania to blisko 20 tysięcy złotych.
 
W ramach projektu zagospodarowany zostanie teren przy Ośrodku Pomocy Społecznej
w Mieroszowie, powstanie tu mały las ukazujący życie zwierząt i roślin. Kupione zostaną 4 tablice edukacyjne. Podopieczni OPS w Mieroszowie oraz wolontariuszom ze Stowarzyszenia  na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Ich Radość” uporządkowali już teren. Oficjalne otwarcie ogrodu planowane jest w czerwcu 2019 r.
 
W związku z planowanymi zmianami siedziby OPS w Mieroszowie, projekt będzie umiejscowiony na terenie przy ul. Stefana Żeromskiego 30 – przy budynku byłego Gimnazjum. 


 
opr. adm
foto: użyczone
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com
 

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno