Są zarzuty dla 42-latka podejrzanego o zabójstwo żony

Miał zadać trzy ciosy nożem w klatkę piersiową i kilkanaście w okolice głowy i szyi, a cios w serce odebrał jej życie  - 42-latek podejrzewany o zabójstwo żony usłyszał zarzuty trafił do aresztu. 

 

Do zdarzenia doszło 16 marca bieżącego roku w domu należącym do państwa K. Jak ustaliła prokuratura, "w godzinach popołudniowych Maciej K. zaatakował nożem swoją żonę, zadając jej trzy rany kłute w klatkę piersiową oraz kilkanaście ran cięty w okolice głowy, szyi i kończyn górnych. Jedna z ran kłutych przebiła serce pokrzywdzonej i spowodowała jej zgon. Następnie Maciej K. zaczął sam siebie okaleczać."
 
W tym czasie w domu przebywały ich dwie małoletnie córki, jedna z nich wezwała policję. Policjanci obezwładnili Macieja K. i został on przewieziony do szpitala, gdzie przebywał do 26 marca.
 
Kłodzka prokuratura postawiła Maciejowi K. zarzut "zabójstwa z zamiarem bezpośrednim"  i przesłuchano go w charakterze podejrzanego.  Maciej K. nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu. Na wniosek prokuratora mężczyzna trafił na trzy miesiące do aresztu. 

opr. adm
foto: ilustracyjne


Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com


 
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno