Dni Świebodzic 2019

Kto może pochwalić się sąsiadem, który obchodzi 740 urodziny? Z takiej okazji musi być porządna zabawa, zatem sprawdźmy jakie atrakcje przygotowały władze Świebodzic.

Tegoroczne Dni Świebodzic odbędą się w dniach 8-9 czerwca. Program zostanie wzbogacony o wydarzenia związane z przypadającymi obchodami jubileuszu 740-lecia miasta. 
 
Razem ze świebodziczanami świętować będą znani i lubiani artyści. Pierwszego dnia mieszkańcy będą mogli posłuchać przebojów zespołu Strachy na Lachy oraz jednego z najpopularniejszych artystów polskiej sceny hip-hopowej TEDE.
 
W niedzielę organizatorzy zapewniają sporą dawkę humoru w wykonaniu Marcina Dańca ale nie zabraknie również dobrej muzyki - Dni Świebodzic zakończy zespół Blue Cafe. Więcej informacji o kolejnych atrakcjach już wkrótce.
 
opr. plr
foto: użyczone / UM w Świebodzicach
 
Zapraszamy Cię do współtworzenia portalu walbrzych24.com
Zrobiłeś film lub ciekawe zdjęcie? Masz ciekawy temat? A może miałeś sporo szczęścia i znalazłeś się w odpowiednim miejscu i czasie w centrum wydarzeń... bierz telefon w dłoń i nagraj film lub zrób zdjęcie, a później wyślij do nas.
Pisz na adres: redakcja@walbrzych24.com

 

Przeczytaj również:
Komentarze:
WIĘCEJ KOMENTARZY
Dodaj komentarz
Twoje imię:
Komentarz:
Kod z obrazka:
Powód zgłoszenia komentarza:
Przepisz kod z obrazka:
Zamknij okno